PRISTATYMO SĄLYGOS

biocos

Užsakymo atsiėmimas Biokosmetikos akademijos parduotuvėse Vilniuje ir Kaune

Visada

Nemokamai

omniva

Užsakymo pristatymas į Omniva siuntų terminalą

Užsakymo suma iki 20 eur

1,90 Eur

Užsakymo suma viršija 20 Eur

Nemokamai

lp express Užsakymo pristatymas į LP Express siuntų terminalą

Užsakymo suma iki 20 Eur

1,80 Eur

Užsakymo suma viršija 20 Eur

Nemokamai

pasto skyrius

Užsakymo pristatymas registruotu paštu

Užsakymo suma iki 20 Eur

1,90 Eur

Užsakymo suma viršija 20 Eur

Nemokamai

dpd taskas

Užsakymo pristatymas į DPD siuntų taškus

Užsakymo suma iki 20 Eur

1,90 Eur

Užsakymo suma viršija 20 Eur

Nemokamai

dpd kurjeris

Užsakymo pristatymas per DPD kurjerį

Užsakymo suma iki 40 Eur

3,50 Eur

Užsakymo suma viršija 40 Eur

Nemokamai

Plačiau apie pristatymo sąlygas skaitykite žemiau.

I. UŽSAKYMO ATSIĖMIMAS

Užsakymo atsiėmimas Biokosmetikos akademijos firminėse parduotuvėse Vilniuje ir Kaune - nemokamas. Užsakymą galite atsiimti:

  •          Vilniuje, naujas adresas: Vytauto g. 6, darbo laikas I-V 10-18 val., VI-VII nedirba
  •          Kaune, Mosėdžio g. 7, darbo laikas I-V 10-18 val., VI 10-14 val., VII nedirba

 

Prieš šventinę dieną paprastai dirbame valanda trumpiau, o švenčių dienomis - nedirbame. Apie darbo laiko pakeitimus skelbiame www.biocos.lt

 

II. PRISTATYMAS Į SIUNTŲ TERMINALUS

Kaina

Užsakymo pristatymas į siuntų terminalus Omniva ir LP Express nemokamaskai užsakymo suma viršija 20 Eur. Užsakymų, kurių vertė iki 20 Eur, prie užsakymo sumos priskaičiuojamas pardavėjo nustatytas pristatymo mokestis. 

 

Paslaugos užsakymas

Pateikiant užsakymą, pasirinkite Omniva arba LP Express siuntų terminalą iš pateikto sąrašo. Kai užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą terminalą, gausite SMS žinutę su siuntos atsiėmimo kodu. Siuntą iš terminalo galite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu paros metu.

 

Pristatymo laikas

Siunta į pasirinktą terminalą pristatoma per 1-2 darbo dienas po jos išsiuntimo. Apie siuntos išsiuntimą informuojame Jus automatine žinute nurodytu el. paštu.

 

Svarbu! Siunta terminale saugoma 7 dienas nuo informacijos Jums SMS žinute išsiuntimo. Per šį laiką neatsiėmus siuntos, ji grąžinama atgal pardavėjui. Tokiu atveju, už pakartotinį siuntimą, skaičiuojamas papildomas 3 Eur mokestis arba klientas prekes gali atsiimti Biokosmetikos akademijos firminėje parduotuvėje (Vilniuje arba Kaune).

 

III. PRISTATYMAS REGISTRUOTU PAŠTU

Kaina

Užsakymo pristatymas registruotu paštu per Lietuvos paštą nemokamaskai užsakymo suma viršija 20 Eur. Užsakymų, kurių vertė iki 20 Eur, prie užsakymo sumos priskaičiuojamas pardavėjo nustatytas pristatymo mokestis. 

 

Paslaugos užsakymas

Pateikiant užsakymą, pasirinkite Pristatymas registruotu paštu. Pagal Jūsų registracijos metu nurodytą adresą išsiųsime siuntinį.

 

Kai užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą pašto skyrių, apie tai gausite pranešimą iš pašto.

 

Pristatymo laikas

Siunta į pasirinktą pašto skyrių pristatoma per 3-4 darbo dienas po jos išsiuntimo. Apie siuntos išsiuntimą informuojame Jus automatine žinute Jūsų nurodytu el. paštu.

 

Svarbu! Siunta pašto skyriuje saugoma 7 dienas nuo pašto pranešimo apie siuntą išsiuntimo. Per šį laiką neatsiėmus siuntos, ji grąžinama atgal pardavėjui. Tokiu atveju, už pakartotinį siuntimą, skaičiuojamas papildomas 3 Eur mokestis arba klientas prekes gali atsiimti Biokosmetikos akademijos firminėje parduotuvėje (Vilniuje arba Kaune).

 

IV. PRISTATYMAS Į DPD SIUNTŲ TAŠKĄ

Kaina

Užsakymo pristatymas į DPD siuntų taškus visoje Lietuvoje kainuoja 1,9 Eur, jei užsakymo suma neviršija 20 Eur. Jei užsakoma prekių už daugiau kaip 20 Eur, pristatymas į DPD taškus - nemokamas.

 

Paslaugos užsakymas

Pateikiant užsakymą, pasirinkite suntos pristatymą tašką iš sąrašo.

Kai užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą tašką, gausite SMS žinutę su DPD taško pavadinimu, adresu ir taško darbo laiku.

Atsiimant siuntą, reikės pateikti savo tapatybę įrodantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą) ir pasirašyti, jog gavote siuntą.

Siuntą galite atsiimti taško darbo laiku. Tikslius siuntos taškų darbo laikus rasite čia.

 

Pristatymo laikas

Siunta į pasirinktą tašką pristatoma per 1-2 darbo dienas po jos išsiuntimo.

DPD siuntų taškai įsikūrę populiariose parduotuvėse, šildomose/ kondicionuojamose patalpose, todėl biokosmetika apsaugoma nuo temperatūrų kaitos ir kitokio neigiamo aplinkos poveikio. Tad ypač rekomenduojame rinktis šį pristatymo būdą šaltą žiemą.

 

V. PRISTATYMAS PER KURJERĮ LIETUVOJE

Skubiausias siuntos pristatymas jūsų adresu - per DPD kurjerį, kuris pristatys siuntą per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo arba LP Express kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Kaina

DPD kurjeris pristatys nemokamai Jūsų užsakymus viršijančius 40 eurų, o mažesnių užsakymų pristatymas kainuos 3,50 Eur.

LP Express kurjeris nemokamai pristatys užsakymus viršijančius 30 eurų, o mažesnių užsakymų pristatymas į namus kainuos 2,40 Eur.

Užsakant pristatymą į Kuršių Neriją, papildomas pristatymo mokestis - 22 Eur., pristatymo sąskaitą į Kuršių Neriją atsiųsime Jums elektroniniu paštu.

Apie užsakymo išsiuntimą mes informuojame Jus el.paštu.

 

VI. PRISTATYMAS UŽ LIETUVOS RIBŲ

Užsakymo pristatymas Europos Sąjungoje. Siuntos, kurios svoris iki 1 kg., pristatymo kaina per Lietuvos paštą - 8,70 Eur, 1-2 kg. - 11 Eur, 2 iki 3 kg. - 22,60 Eur. Pateikiant užsakymą, būtinai nurodykite adresą ir pašto kodą, kuriuo pageidaujate gauti prekes Europos Sajungoje.

Užsakymo pristatymas ne Europos Sąjungoje.  Siuntimo mokestis į ne Europos Sąjungos šalis skaičiuojamas individualiai pagal valstybę ir siuntos svorį. Gavę Jūsų užsakymą pristatyti prekes į Norvegiją, Rusiją, Baltarusiją ir kt., atsiųsime papildoma sąskaitą už pristatymą pagal siuntos svorį, kurią apmokėsite kartu su užsakymo suma.

 

VII. PAKUOČIŲ BEI DIDMENINIŲ UŽSAKYMŲ SIUNTIMAS

 

Užsakant 10 vnt. ir daugiau stiklinių ar plastikinių bet kurios rūšies indelių arba daugiau kaip 20 vnt. indelių priedų (purkštukai, dangtukai, kamštukai) - bendrosios pristatymo sąlygos ir kainos negalioja! Prie sąskaitoje nurodytos siuntimo kainos atsiųsime papildomą sąskaitą už užsakymo pakavimą ir didesnio gabarito-svorio pakuotės siuntimą. Siuntinys bus išsiųstas tik po papildomos sąskaitos apmokėjimo.

 

Bendrosios siuntimo sąlygos netaikomos ir didmeninių užsakymų pristatymui. Didmenines pristatymo kainas Jums paskaičiuos pardavėjas individualiai atsižvelgdamas į jūsų siuntos svorį.

 

Biocos academy parduotuvės
Vilnius
BIOCOS academy
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  nedirba

VII:  nedirba

BIOCOS academy
Verkių g. 31C, Vilnius (Outlet Park) 09108 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-19:00

VII:  10:00-15:00

Kaunas
BIOCOS academy
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-14:00 (05.01 nedirbame)

VII:  nedirba