BIOCOS academy PET CARE ženklas gimė 2017 m. PET CARE aromaterapinė kosmetika gyvūnams kuriama sertifikuotoje laboratorijoje, kur kuriama ir gaminama žmonių higieninė kosmetika. Receptūras kuria patyrusios biochemikės bei aromaterapeutės-gyvūnų kosmetikos specialistės. Priemonės gaminamos tik iš natūralių, maistui tinkamų žaliavų, todėl gyvūnui paragavus užteptos priemonės ji nepadarys žalos.

Naudojant natūralias priežiūros priemones visų pirma saugojama ir nekenkiama augintinio sveikatai - mažinama rizika iššaukti alergines reakcijas, pažeisti šuns odos ar kailio struktūrą, sutrikdyti kvėpavimo takų sistemos veiklą bei kitaip neigiamai paveikti šuns organizmo sistemas. Naudodami natūralią kosmetiką – mes esame atsakingi ir sąmoningi vartotojai, kuriems rūpi aplinka, gamta, socialinė atsakomybė ir mūsų pasaulio saugojimas ateities kartoms. Pasirinkdami natūralius produktus, mes ne tik saugojam savo šuns bei savo sveikatą bet ir visą aplinką nuo kenksmingų, dirbtinių ir sintetinių medžiagų, kurios veikia visą ekosistemą nors ir po truputėlį, bet negrįžtamai.

 

Mūsų kuriama natūrali kosmetika augintiniams pasižymi augaliniais ingredientais - 100% natūralios augalinės kilmės sudėtinės medžiagos, sudėtyje nėra SLS, parabenų, ftalatų, sintetinių priedų ir kitų cheminių medžiagų bei konservantų; tai yra visiškai draugiška gyvūnams (neatliekama bandymų su gyvūnais) ir veganiška (daugelyje produktų nenaudojami gyvulinės kilmės ingredientai) kosmetika; itin didelis dėmesys skiriamas pakuotei – mums svarbi tvari, perdirbama pakuotė, kas yra neatskiriama ekologijos dalis. Naudojamas stiklas arba lengvai perdirbama PET pakuotė, kuri, priešingai nei plastikas (PVC), yra 100% perdirbama, be to, suirdama neišskiria kenksmingų medžiagų mūsų gamtai.

 

Mūsų vertybės

100% NATŪRALUMAS IR AUGALINIAI INGREDIENTAI

BIOCOS – 100% natūrali, augalinė kosmetika. Be kompromisų!

BIOCOS kosmetikoje nenaudojame vandens, o mūsų kremai kuriami hidrolatų - gėlių vandens - pagrindu. BIOCOS praturtina kosmetikos gaminius aktyviomis medžiagomis iš gamtos – biohialuronu, kosmetiniu šilku, dumbliais, aukščiausios terapinės klasės eteriniais aliejais, vitaminais, augaliniais ekstraktais, alpha hidroksi rūgštimis, kurių dėka biokosmetika tampa dar efektyvesnė. Gamyboje naudojame tik nerafinuotus aliejus, kurių masinės kosmetikos gamintojai vengia dėl itin aukštos kainos.

Biokosmetikoje nenaudojame parfumų, ftalatų, SLS, parabenų, sintetinių priedų ir konservantų, todėl mūsų gaminiai ne tik puoselėja grožį, bet ir yra saugūs naudoti net ir vaikams.

ATSAKINGAS POŽIŪRIS

BIOCOS YRA DRAUGIŠKA GYVŪNAMS. Neatliekame bandymų su gyvūnais, mūsų nauji gaminiai testuojami laboratorijoje, o poveikis odai nustatomas dermatologiniais tyrimais bei pagal savanorių, išbandžiusių gaminį, vertinimus.

VEGANIŠKA. BIOCOS gaminiuose nenaudojame gyvulinės kilmės ingredientų.

SĄŽININGA PREKYBA. BIOCOS vadovaujasi sąžiningos prekybos principais, todėl mūsų veikla grindžiama sąžiningomis kainomis, pagarba gamtai ir jos ištekliams, veiklos skaidrumu bei dialogu ir sąžiningumu, bendraujant su klientais.

 

SAUGI PAKUOTĖ

Stiklas – neatskiriama ekologijos dalis ne tik dėl to, kad yra lengvai perdirbamas, bet ir dėl gaminio kokybės užtikrinimo. Tamsaus stiklo pakuotėse kosmetika ilgiau išlieka šviežia, nes tamsus stiklas saugo gaminius nuo neigiamo šviesos poveikio, oksidacijos, mikrobiologinės taršos. Be to, moksliniais tyrimais įrodyta, kad daugelio plastiko pakuočių mikro dalelės (monomerai, ftalatai) neišvengiamai patenka į gaminį, dėl ko nukenčia gaminio kokybė bei vartotojų sveikata. Jei dėl vartotojo patogumo vis dėlto būtina naudoti lengvą pakuotę, renkamės tik aukščiausios kokybės - PET pakuotę, kuri, priešingai nei plastikas (PVC), yra 100% perdirbama, be to, suirdama neišskiria kenksmingų medžiagų.

Vilnius
Kaunas
Partneriai
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Vilnius
BIOCOS
Vytauto g. 6 08118 Vilnius Lithuania

I-V:  10:00-19:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Partneriai
Kaunas
BIOCOS
Mosėdžio g. 7 (iš Žemaičių plento pusės) 48177 Kaunas Lithuania

I-V:  10:00-18:00

VI:  10:00-15:00

VII:  nedirba

Partneriai